środa, 30 kwietnia 2014

Focus T25

 
Moja miłość, 25 min a daje nieźle popalić.. pot leje się strumieniami..
Dla mnie osobiście po wykonaniu insanity nie jest to wyczerpujący trening i 25 min jest moją rozgrzewką przed innymi ćwiczeniami..
W pierwszym miesiącu nie potrzebny jest żaden sprzęt, ale juz w następnych 2 miesiącach potrzebne są nam ciężarki, ale spokojnie możemy zastąpić je butelkami z wodą..

Beachbody opisuje program w następujący sposób:

FOCUS T25 jest to 25 minutowy trening o bardzo dużej intensywności i 100% skupieniu na danych częściach ciała. Podczas 25 minut nie mamy przerw!
Trening składa się z bardzo szybkich i dynamicznych ćwiczeń o dużej intensywności, tak aby osiągnąć maksymalną wydajność oraz skuteczność ich wykonywania. W treningu liczy się każda minuta!

Badania wykazały, że 30 minut ćwiczeń mogą być równie skuteczne na spalanie tłuszczu, a nawet bardziej skuteczne niż 60 minut ćwiczeń.
Focus T25 podzielony jest na 3 fazy treningowe. Faza Alpha, Beata oraz Gamma, każda faza ma na celu nauczenie naszego organizmu na skupieniu się na odpowiedniej pracy mięśni, szybkości i intensywności. Każda faza ma dwie wersje ćwiczeń zaawansowaną oraz łatwiejszą, sami dobieramy sobie jaką wersję chcemy robić.


Filmy z treningami możemy znaleźć na chomikuj... warto spróbować ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz